FORMY PŁATNOŚCI I KOSZTY DOSTAWY

Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłkami priorytetowymi oraz firmy kurierskiej UPS. Istnieją dwie opcje zakupu towaru – po wpłacie na konto oraz za pobraniem (usługa za pobraniem chwilowo niedostępna).

KOSZTY WYSYŁKI:

Po wpłacie:

– za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS – 18zł (dotyczy wszystkich produktów);
– za pośrednictwem Poczty Polskiej – w przypadku ubrań, książek z płytami, płyt winylowych oraz produktów specjalnych – 15zł, w przypadku płyt cd – 8zł;
Za pobraniem:
– za pośrednictwem firm kurierskiej UPS– 20zł (dotyczy wszystkich produktów) (usługa chwilowo niedostepna);
Zamówienia za pobraniem realizowane są do sumy 400zł, powyżej tej sumy, możliwe jest tylko zamówienie po wpłacie.
Wysyłka zagraniczna:
Na terenie Unii Europejskiej – za pośrednictwem Poczty Polskiej – w przypadku ubrań, książek z płytami, płyt winylowych oraz produktów specjalnych – 55zł, w przypadku płyt cd – 22zł.
W celu realizacji zamówienia poza terenem Unii Europejskiej prosimy o kontakt z obsługą sklepu
sklep@iglorecords.com
W przypadku wyboru opcji‚ po wpłacie termin uregulowania należności wynosi dwa tygodnie, po tym czasie w przypadku braku wpłaty zamówienie zostaje anulowane.
Sklep iglorecords.com zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów przesyłki w sytuacjach wyjątkowych oraz w przypadku produktów specjalnych, a także do odmowy realizacji wysyłki zamówienia za pobraniem (np. w przypadku wcześniejszych problemów z realizacją zamówień, nieprawidłowych danych lub wysokiej wartości zamówienia).

Aktualizowanie...
  • Brak produktów w koszyku.